Příběh naší společnosti

Naše společnost INGREA byla založena v roce 2009. V této době vznikla vyčleněním odborného týmu zaměřeného na projektovou, dodavatelskou a inženýrskou činnost ze stavební společnost FIRECLAY, jejíž počátky sahají až do roku 1993. Naše služby tak vycházejí z téměř 30 let zkušeností s realizací staveb, ze kterých dodnes čerpáme. Srdcem naší společnosti je tým mladých profesionálů proškolených na nejvyšší úrovni. Důkazem toho jsou nejen spokojení zákazníci, ale také šest certifikátů pro poskytování služeb videoinspekce a zkoušek těsnosti.

 

Jaké služby nabízíme?

Společnost INGREA se specializuje na provádění videoinspekce a zkoušek těsnosti potrubí. Naše odborné služby zahrnují také projekční činnost a inženýring. Mezi naše klienty patří malé, střední i velké společnosti a také obce a města. Služby poskytujeme v nejvyšší možné kvalitě za využití moderních technologií a odborných zkušeností.

 

Naše cíle a vize

I přesto, že v oblastech, na které se specializujeme, patříme ke špičce na českém trhu, naším cílem je neustále pracovat na tom, abychom byli ještě lepší a posunuli naše služby ještě na vyšší úroveň. Děláme vše proto, abychom naplnili představy našich stávajících i nových zákazníků a prokázali naši profesionalitu a odbornost.

naši partneři

naši partneři
naši partneři
naši partneři
naši partneři
naši partneři
naši partneři
naši partneři
naši partneři
naši partneři
garantujeme profesionální a kvalitní služby

Garantujeme
profesionální a kvalitní služby

© 2024 INGREA spol. s r.o.
Created and developed by beclever.cz
Čekejte...